نکات خدمات تهویه مطبوع که می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند

ترموستات شما باید به درستی کالیبره شده باشد. این امر کنترل دقیق دما و چرخه عملیاتی را تضمین می کند. این باعث صرفه جویی در هزینه های عملیاتی می شود و سطح راحتی شما را تضمین می کند.

شارژ نامناسب مبرد می تواند به کمپرسور شما که قلب سیستم تهویه مطبوع شما است آسیب برساند. این یک تعمیر گران قیمت کولر گازی است. سیستم هایی که به درستی شارژ نمی شوند باعث افزایش قبوض برق می شوند زیرا این کار باعث کاهش کارایی سیستم تهویه مطبوع شما می شود. شارژ مناسب مبرد عمر تجهیزات طولانی تری را فراهم می کند، صورت حساب های آب و برق شما را کاهش می دهد و نیاز به خدمات تهویه مطبوع را کاهش می دهد.

یک کویل کندانسور کثیف (واحد بیرونی) توانایی سیستم های تهویه مطبوع شما را برای حذف و دفع گرما از خانه شما کاهش می دهد. این باعث می شود سیستم شما بیشتر کار کند و قبض برق شما افزایش یابد. مزیت سیم پیچ کندانسور تمیز، دفع گرما مناسب، کاهش زمان کار و هزینه کمتر انرژی است. کندانسور تهویه مطبوع کثیف می تواند منجر به خرابی سیستم و نیاز به تعمیر کولر گازی شما شود.

خاک و گرد و غبار خانه که از فیلتر تهویه مطبوع شما خارج می شود می تواند به سیم پیچ مرطوب سرد بچسبد. این جریان هوا را از طریق سیم پیچ محدود می کند و عملکرد و ظرفیت سیستم تهویه مطبوع شما را کاهش می دهد. حفظ سیم پیچ اواپراتور تضمین می کند که جریان هوای مناسب به تمام قسمت های خانه شما منتقل می شود، سطح راحتی را افزایش می دهد، رطوبت زدایی بهتر و محیط داخلی سالم تری را فراهم می کند. بررسی و تعویض فیلتر هوا به صورت ماهانه از تعمیرات کولر گازی جلوگیری می کند.

مطلب پیشنهادی
در این تابستان صرفه جویی کنید و خنک بمانید

همانطور که سیستم تهویه مطبوع شما گرما را از خانه شما خارج می کند، رطوبت از هوا خارج می شود. تراکم ایجاد شده توسط هوای گرمتر که از روی یک سیم پیچ سرد عبور می کند باید از سیستم شما تخلیه شود. این کار از طریق یک خط تخلیه میعانات انجام می شود. زهکشی باید بررسی و از تجمع جلبک ها یا ذرات خارجی مسدود شده در زهکشی پاک شود، که می تواند باعث آسیب آب به سقف یا کف خانه شما شود. با تمیز نگه داشتن خط تخلیه کولر گازی، نیاز به سرویس تهویه مطبوع و مشکلات سرریزی که می تواند منجر به آسیب آب شود را کاهش می دهید. زهکشی مناسب همچنین به حفظ سطح رطوبت داخل خانه کمک می کند.

چرخ های دمنده کثیف می توانند بر جریان هوا به خانه شما تأثیر بگذارند. ظرفیت سیستم تهویه مطبوع و راحتی خود را محدود کنید. همچنین می تواند ذرات گرد و غبار را پخش کند که باعث تحریک سینوس و آلرژی می شود. چرخ دمنده تمیز و موتور فن حداکثر جریان هوا، بهبود سطح راحتی و خنک کننده مناسب را فراهم می کند. بیشتر تعمیرات کولر گازی به دلیل کثیفی و عدم تعمیر و نگهداری است.

قطعات متحرکی که نیاز به روغن کاری دارند می تواند باعث افزایش مصرف برق و تعمیرات کولر گازی شود. این به دلیل قدرت اضافی مورد نیاز برای غلبه بر مقاومت در موتورها و محورهای محرک است که روغن کاری نشده اند. روغن کاری مناسب سیستم باعث عملکرد روان موتور و شفت، افزایش طول عمر و تعمیرات کمتر کولر گازی می شود.
اجزای الکتریکی سیستم تهویه مطبوع شما باید به طور منظم برای علائم سایش بررسی شوند. قطعات الکتریکی معیوب می تواند منجر به تعمیرات بسیار گران قیمت تهویه مطبوع شود. اگر قطعات معیوب یا فرسوده در صورت پیدا شدن تعویض شوند، بازرسی کامل نیاز به سرویس کولر گازی را کاهش می دهد.

مطلب پیشنهادی
تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع و نکات

رعایت نکات فوق به کاهش میزان تعمیرات کولر گازی که در طول عمر سیستم های تهویه مطبوع خود با آن مواجه خواهید شد، کمک می کند. اگر به خدمات کولر گازی نیاز دارید مطمئن شوید که شرکتی که انتخاب می کنید دارای مجوز و بیمه برای انجام کارهای مورد نیاز است.

Source by Mike Strobel

The post نکات خدمات تهویه مطبوع که می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

The post نکات خدمات تهویه مطبوع که می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.