اشتباهات رایج تهویه مطبوع که صورت حساب شما را افزایش می دهد

گرمای تابستان در تابستان تگزاس می تواند بسیار ناتوان کننده باشد. حتی با وجود اینکه وارد فصل های بهار و پاییز شده ایم، ممکن است همچنان احساس کنید که باید تهویه مطبوع خود را روشن کنید. در حالی که تهویه مطبوع می تواند در این روزهای گرم تابستان تفاوت زیادی ایجاد کند، قبوض بالای انرژی می تواند منجر به فرورفتگی در جیب شما شود. در این وبلاگ، برخی از اشتباهات رایج تهویه مطبوع که قبض شما را افزایش می دهد را پوشش داده ایم:

اشتباه ۱ – سیستم با اندازه مناسب نیست

هنگام خرید کولر گازی، مطمئن شوید که اندازه مناسبی برای خانه خود دارید. یک واحد خیلی کوچک دائماً کار می کند، به صورت حساب شما اضافه می شود و به مرور زمان به خود استرس وارد می کند. نه تنها برای تعمیرات و جایگزینی احتمالی پول خرج خواهید کرد، بلکه باید قبوض خود را نیز پرداخت کنید. به طور مشابه، یک واحد بسیار بزرگ برای خنک کردن محیط اطراف بدون حذف رطوبت داخل خانه بسیار سریع است – کاری که همه تهویه هوا باید انجام دهند.
عاقلانه انتخاب کنید.

اشتباه ۲ – خاموش کردن فن ها

این یک تصور اشتباه رایج است که پنکه های سقفی هوای مطبوع را در گوشه و کنار نگه می دارند. این اشتباه است. فن های سقفی می توانند به افزایش تاثیر تهویه مطبوع کمک کنند. آنها می توانند به خنک تر نگه داشتن مکان شما در هنگام روشن شدن کمک کنند و هوای سرد را به گردش در آورند. در مورد طرفداران پایه هم همینطور. می توانید کولر گازی را برای مدتی روشن کنید اما سپس آن را خاموش کنید. طرفداران شما به خنک نگه داشتن اتاق کمک خواهند کرد. این به شما کمک می کند تا در بسیاری از هزینه های برق خود صرفه جویی کنید. ما را باور نمی کنید؟ به آن ضربه بزنید و به ما اطلاع دهید.

مطلب پیشنهادی
پیدا کردن نشتی هوا

اشتباه ۳ – تمیز نکردن فیلترها

این رایج ترین اشتباه صاحبان خانه است. پاک کردن فیلترهای AC به شما کمک زیادی می کند. AC شما دو برابر فیلترهای کثیف کار نمی کند. شما از هزینه های برق در امان هستید و مدیریت کل سناریو بسیار امکان پذیرتر می شود. فیلترهای AC خود را تمیز کنید و ببینید که چگونه اعداد کاهش می یابد.

اشتباه ۴ – باز گذاشتن درها و پنجره ها

برای ثابت ماندن دما، صاحبان خانه باید مطمئن شوند که هیچ خروجی برای هوا وجود ندارد. به طور مشابه، همچنین نباید ورودی وجود داشته باشد. بسته نگه داشتن درها و پنجره ها در زمانی که کولر در حال کار است کاری است که باید انجام شود. با این حال، گاهی اوقات، حتی این ممکن است کافی نباشد. شکاف های کوچک زیر درها و فضاهای اطراف پنجره ها ممکن است هوا را به داخل و خارج کنند. این باعث می شود AC شما دو برابر سخت تر کار کند. این پریزها و ورودی ها را بررسی کنید.

اشتباه ۵ – قرار دادن ترموستات در محل مناسب

در اینجا آخرین اشتباه این لیست است که مردم مرتکب می شوند. اگرچه ممکن است کمپرسور چندان جذاب نباشد، اما به این معنا نیست که باید آن را از دید ساده پنهان کنید. قرار دادن آن در زیر نور مستقیم خورشید باعث سوختن یا اختلال در عملکرد آن می شود. اگر در حیاط خلوت شما باشد که در آن سبزی و رشد وجود دارد، این نیز می تواند اثربخشی آن را کاهش دهد. کمپرسور خود را عاقلانه قرار دهید تا از این همه هزینه اضافی جلوگیری کنید.

مطلب پیشنهادی
انواع رایانه و کاربرد آنها

Source by Mike Petty

The post اشتباهات رایج تهویه مطبوع که صورت حساب شما را افزایش می دهد appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

The post اشتباهات رایج تهویه مطبوع که صورت حساب شما را افزایش می دهد appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.