پرفروش ترین لوازم جانبی لپ تاپ

لوازم جانبی لپ‌تاپ به لپ‌تاپ‌ها ارزش می‌افزاید و در بسیاری از موارد برای استفاده از لپ‌تاپ‌های ما در بالاترین ظرفیت خود ضروری هستند. محبوب ترین لوازم جانبی لپ تاپ امروزه به شرح زیر است:

وب کم ها
موش
صفحه کلید
بلندگوها
کیف و کیف

وب کم ها محبوب شده اند زیرا بسیاری از مردم اکنون از چت Skype و Google و سایر اشکال برای برقراری ارتباط آنلاین برای اهداف تجاری و شخصی استفاده می کنند. وب کم ها همچنین بخش مهمی از ساخت ویدیوهای یوتیوب و سایر رسانه های آنلاین هستند. واقعا جای تعجب نیست که وب کم ها به یکی از محبوب ترین لوازم جانبی لپ تاپ تبدیل شده اند. بسیاری از لپ‌تاپ‌های جدیدتر دارای وب‌کم‌های داخلی هستند.

کاربران لپ تاپ اغلب با استفاده از دستگاه ناوبری که در لپ تاپ آنها تعبیه شده است احساس ناراحتی می کنند. بسیاری شکایت دارند که این ناحیه بسیار کوچک است و نمی‌توان انگشتان خود را روی آن حرکت داد. بنابراین، بسیاری از کاربران لپ‌تاپ یک ماوس می‌خرند تا راحت‌تر از زمانی که فقط از انگشتان خود استفاده می‌کنند، روی دامان خود حرکت کنند. موش‌ها در سال‌های اخیر دارای تنوع‌ها و سبک‌های زیادی هستند که می‌توان از بین آنها بهترین تناسب با نیازهای کاربران را انتخاب کرد.

یکی دیگر از لوازم جانبی محبوب صفحه کلید لپ تاپ است. صفحه کلیدهایی که در بسیاری از لپ‌تاپ‌ها وجود دارند، برای اکثر کاربران بسیار کوچک و ناراحت‌کننده هستند. کاربران لپ تاپ اغلب یک صفحه کلید موبایل می خرند تا بتوانند راحت تر تایپ کنند و همچنان راحتی یک لپ تاپ موبایل را داشته باشند.

مطلب پیشنهادی
بررسی لپ تاپ گیمینگ Dell Inspiron 15 5000 - آنچه باید در مورد این رایانه بازی مقرون به صرفه بدانید

امروزه اسپیکرها یکی دیگر از لوازم جانبی ارزشمند لپ تاپ ها هستند. بلندگوهای موبایلی که می توان به عنوان لوازم جانبی خریداری کرد، جایگزین خوبی برای سیستم صوتی است که اغلب در لپ تاپ شما تعبیه شده است. بلندگوهای موبایل به افراد این امکان را می‌دهند که با هر صدایی که می‌خواهند از طریق لپ‌تاپ به موسیقی گوش دهند.

کیف و کیف برای داشتن لپ تاپ ضروری است. هدف از لپ تاپ متحرک بودن آن است و داشتن کیف یا کیف لپ تاپ چیزی است که به آن امکان می دهد متحرک باشد. مجموعه زیادی از کیف ها و کیف ها وجود دارد که کاربر لپ تاپ باید تعدادی را انتخاب کند. لپ‌تاپ‌ها را می‌توان در کوله‌پشتی‌ها و همچنین در کیف‌های کوچک جداگانه که برای حمل نوع و مدل لپ‌تاپ شما طراحی شده‌اند، حمل کرد.

سایر لوازم جانبی لپ تاپ شامل درایوهای فلش USP، هارد اکسترنال، آداپتورهای شبکه و بسیاری از لوازم جانبی دیگر است که برای بهبود عملکرد لپ تاپ در دسترس هستند.

لپ تاپ ها در دهه گذشته بسیار پیشرفت کرده اند. در حال حاضر تقریبا همه یک لپ تاپ دارند. لوازم جانبی لپ‌تاپ‌ها نیز پیشرفت کرده‌اند. تقریباً هیچ کاری وجود ندارد که لپ تاپ و لوازم جانبی آن نتوانند انجام دهند که رایانه رومیزی دیگر نتواند انجام دهد.Source by Matthew W Payne

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.