نکاتی برای یافتن بهترین تهویه مطبوع برای خانه شما

تهویه مطبوع این روزها برای اکثر آمریکایی ها ضروری است. آنها نه تنها می توانند ما را در گرم ترین ماه ها راحت نگه دارند، بلکه زندگی و کار را برای مردم حتی در گرم ترین محیط ها ممکن می کنند. با این حال، اثربخشی و عملکرد آنها به مناسب بودن آنها برای مکانی که قرار است خنک شوند بستگی دارد. پیشنهادات زیر به شما در تعیین مناسب بودن کولر گازی برای منزل یا محل کارتان کمک می کند.

برای انتخاب بهترین نوع تهویه مطبوع، باید به اتاقی که می خواهید دستگاه در آن نصب شود فکر کنید. اگر اتاق دارای پنجره ای است که می توان دستگاه را در آن نصب کرد، فقط باید یک واحد پنجره را بردارید. اینها ارزان ترین واحدهای موجود در بازار هستند. همچنین نصب آنها نسبتاً آسان است تا زمانی که ابزارهای اولیه و شخصی را در اختیار داشته باشید که به شما کمک کند تا هنگام ایمن کردن آن، آن را روی لبه پنجره متعادل کنید.

اگر پنجره ای ندارید که بتوانید واحد پنجره را در آن قرار دهید، کولر گازی اسپلیت جایگزین خوبی است. اینها در سالهای اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند زیرا صدای بلندترین قسمت واحد (کندانسور) در بیرون قرار گرفته است. در ضمن فقط پنکه داخل منزل شماست. این باعث می شود آنها به خصوص ساکت شوند.

در حالی که یونیت های اسپلیت سال هاست در اروپا و آسیا مورد استفاده قرار می گیرند، اخیراً در ایالات متحده شروع به کار کرده اند. اینها برخی از کم مصرف ترین واحدهایی هستند که این روزها می توانید پیدا کنید. و از آنجایی که واحدهای تقسیم شده بیشتری به بازار سرازیر شده اند، قیمت ها تا حدودی کاهش یافته است. همچنین، بسیاری از کولرهای گازی اسپلیت را می توان به راحتی به عنوان یک پروژه آخر هفته DIY نصب کرد.

مطلب پیشنهادی
تاریخچه کولر گازی

یک مدل قابل حمل برای کسانی که نمی خواهند یک واحد در فضای خاصی نصب شود بهترین است. باید در نظر داشته باشید که حتی یک کولر گازی قابل حمل نیز نیاز به تهویه دارد. این بدان معنی است که شما باید آن را از طریق یک در، پنجره، دیوار یا حتی یک پانل سقفی تخلیه کنید.

کاربرپسند بودن نیز معیار مهمی است که قبل از خرید باید در نظر بگیرید. شما یک دستگاه تهویه مطبوع با مجموعه ای از ویژگی های مفید می خواهید. به ویژه توصیه می کنیم به دنبال واحدی باشید که ساکت و دارای مخزن بدون آب باشد. این کار باعث کاهش دردسر ناشی از تخلیه منظم مخزن می شود.

بسیاری از واحدها دارای کنترل از راه دور هستند و این می تواند یک ویژگی مفید برای تنظیم دما از سراسر اتاق باشد. در نهایت، تایمر بسیار مفید است زیرا به شما امکان می دهد زمان خاصی را برای خاموش یا خاموش شدن دستگاه تنظیم کنید. ما دوست داریم دستگاهمان را طوری تنظیم کنیم که قبل از اینکه از سر کار به خانه برسیم در روزهای سگ تابستانی، به طور خودکار روشن شود.

Source by Jane Dabad

The post نکاتی برای یافتن بهترین تهویه مطبوع برای خانه شما appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

مقاله اصلی

The post نکاتی برای یافتن بهترین تهویه مطبوع برای خانه شما appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.