پیشرفته و چند منظوره – Newair ACP-1400H قابل حمل AC

برخی شرایط و اقلیم ممکن است نصب واحدهای تهویه مطبوع استاندارد را غیرعملی، مقرون به صرفه یا دشوار کند، و بسیاری از مصرف کنندگان اغلب به راه حل های خنک کننده قابل حمل مانند تهویه مطبوع قابل حمل برای غلبه بر گرمای تابستان روی می آورند. تهویه مطبوع قابل حمل جایگزین مناسبی برای کولر گازی پنجره ای یا دیواری یا حتی به عنوان مکملی برای سیستم های تهویه مطبوع مرکزی موجود هستند زیرا متحرک هستند و نیازی به نصب دائمی ندارند. بنابراین، این دستگاه‌های خنک‌کننده برای ساختمان‌های آپارتمانی که اجازه واحدهای پنجره‌ای را نمی‌دهند یا خانه‌هایی با پنجره‌هایی که نمی‌توانند به‌درستی واحدهای تهویه مطبوع پنجره‌ای نصب شده دائمی را در خود جای دهند، و همچنین برای ثابت نگه داشتن دمای اتاق سرور رایانه بسیار عالی هستند.

به طور کلی، AC های قابل حمل بسیار شبیه به سیستم های تهویه مطبوع سنتی عمل می کنند، اما آنها دارای مزیت اضافه ای هستند که کاملاً قابل حمل و متحرک هستند. هر دو طرف سرد و گرم چرخه تهویه مطبوع در محفظه قرار دارند و کویل کندانسور از هوای اتاق خنک می شود. سپس یک شیلنگ اگزوز گرما را دفع می کند و آب از هوا متراکم می شود. در آن نقطه، بسته به واحد، آب یا در یک سطل تخلیه داخلی جمع‌آوری می‌شود یا عمدتاً با استفاده از فناوری تبخیر خودکار تبخیر می‌شود. علاوه بر این، به عنوان یک امتیاز اضافی، به دلیل اینکه AC های قابل حمل هوا را از طریق چرخه تبرید خنک می کنند، رطوبت را از هوا حذف می کنند و بنابراین برای کسانی که در آب و هوای با سطوح رطوبت بالا زندگی می کنند عالی هستند.

مطلب پیشنهادی
حوله خشک کن و هر آنچه که باید بدانید

از آنجایی که تابستان نزدیک می شود و بسیاری از ما در حال حاضر افزایش دما را تجربه می کنیم، تیم محصول ما انواع تهویه مطبوع قابل حمل را آزمایش کرده و آنها را بر اساس ویژگی ها، قدرت و توانایی خنک کنندگی آنها رتبه بندی می کند. یکی از پیشرفته‌ترین مدل‌هایی که پیدا کردیم NewAir ACP-1400H بود و علاوه بر موتور قدرتمند آن، چیزی که واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داد این بود که واقعاً یک دستگاه چند منظوره بود و یک تهویه مطبوع، بخاری و حتی قابل حمل ارائه می‌کرد. دستگاه تصفیه هوا در یک واحد جمع و جور و با کاربری آسان.

ما تهویه مطبوع قابل حمل NewAir ACP-1400H را در اتاق نشیمن ۴۰۰ فوت مربعی خانه سردبیر محصول خود در یک بعدازظهر سوزان کالیفرنیای جنوبی آزمایش کردیم. در اینجا جزئیات آزمایش ما آمده است:

در نگاه اول

در اولین نگاه، از طراحی این کولر گازی قابل حمل شگفت زده شدیم. جمع و جور بود، ۷۷ پوند وزن داشت و دارای طراحی منحصر به فرد و مربعی شکل بود که قبلاً هرگز ندیده بودیم. در واقع به خوبی در گوشه اتاق جا می شد و اصلاً مزاحم نبود. از نظر قابلیت حمل، چرخ‌های پهن و غلتکی داشت و بدون هیچ مشکلی توانستیم آن را از اتاقی به اتاق دیگر منتقل کنیم.

ظرفیت خنک کننده

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان تهویه مطبوع قابل حمل، ظرفیت خنک کنندگی واحدهای خود را بیش از حد اعلام می کنند، و ما با هر AC قابل حملی که آزمایش کرده ایم، مراقب چنین ادعاهایی بوده ایم. خوشبختانه، ما توانستیم مستقیماً با NewAir تماس بگیریم و مطمئن شدیم که AC قابل حمل NewAir ACP-1400H دارای ۱۴۰۰۰ BTU تأیید شده است. علاوه بر این، NewAir اظهار داشت که این واحد می تواند به اندازه کافی یک اتاق ۴۰۰ فوت مربعی را خنک کند، و ما متوجه شدیم که این درست است. در واقع، ما فکر می کنیم این تهویه مطبوع قابل حمل حتی خنک کننده کافی برای یک آپارتمان کوچک استودیویی را نیز فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی
راهنمای نصب سیستم تهویه مطبوع قابل حمل (پرتابل)

سطوح نویز

NewAir AC-1400H دارای رتبه دسی بل کمتر از ۵۴ دسی بل بود و قرار بود این مکالمه ساکت تر از مکالمه معمولی باشد. ما دستگاه را با سرعت بالا با تلویزیون روشن ترک کردیم و مزاحم نشدیم. علاوه بر این، این AC قابل حمل در واقع با سه سرعت فن و عملکرد حالت خواب عرضه شد که آن را برای استفاده در اتاق خواب عالی می کند.

حذف میعانات

تهویه مطبوع قابل حمل به راحتی نگهداری می شوند، اما نیاز به تهویه اولیه و حذف میعانات دارند. در مدل‌های قدیمی‌تر، میعانات در یک سطل تخلیه جمع‌آوری می‌شود که باید به طور دوره‌ای تخلیه شود، اما مدل‌های جدید، از جمله NewAir ACP-1400H، از فناوری پیشرفته تبخیر خودکار استفاده می‌کنند. این کار نیاز به خالی کردن سطل‌های تخلیه مزاحم را از بین می‌برد، اما به خاطر داشته باشید که اگر در یک منطقه مرطوب زندگی می‌کنید، ممکن است لازم باشد گاهی اوقات از شر این میعانات اضافی خلاص شوید. با این حال، هنگامی که ما در این مورد در محل آزمایش کالیفرنیای جنوبی خود استفاده کردیم، واقعاً لازم نبود نگران این موضوع باشیم.

ویژگی های اضافی

ویژگی برجسته (یا ویژگی های واقعی) NewAir ACP-1400H این واقعیت است که چهار دستگاه مختلف را در یک دستگاه ترکیب می کند. هنگامی که در حالت تهویه مطبوع نبود، این دستگاه به عنوان رطوبت‌گیر یا گردش‌گر هوا نیز کار می‌کرد و برای ماه‌های سردتر می‌توان از آن به عنوان بخاری فضا استفاده کرد. علاوه بر این، این تهویه مطبوع قابل حمل با یک تصفیه کننده هوای داخلی همراه با فیلتر هوای قابل شستشو برای ذرات بزرگ، یونیزر برای ذرات ریز و یک فیلتر کربن فعال برای بوهای مزاحم عرضه شد.

مطلب پیشنهادی
پمپ حرارتی چیست؟ چگونگی استفاده از پمپ های حرارتی

به طور کلی، ما واقعاً تحت تأثیر ویژگی ها و عملکرد NewAir ACP-1400H قرار گرفتیم. در حالی که کمی گرانتر از برخی واحدهای دیگر که آزمایش کردیم، احساس کردیم که به دلیل عملکرد چندگانه آن، برچسب قیمت بالاتر ارزش آن را دارد.

Source by Jeanie Wong

The post پیشرفته و چند منظوره – Newair ACP-1400H قابل حمل AC appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

مقاله اصلی

The post پیشرفته و چند منظوره – Newair ACP-1400H قابل حمل AC appeared first on هاشور دیزاین.

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.