بهترین معمار در اودایپور

شرکت معماری در سال 2002 در بمبئی (ماهاراشترا) هند تاسیس شد. و خدمات ما نیز در اودایپور (راجستان) ارائه می شود. ما ارائه‌دهنده خدماتی هستیم که در خدمات معماری، خدمات طراحی داخلی، طراحی سازه، مدیریت پروژه و غیره فعالیت می‌کنیم. شرکت معماری خدمات ما را در ماهاراشترا، راجستان، گجرات و پان هند ارائه می‌کند.

معماری هم فرآیند و هم محصول برنامه ریزی، طراحی و ساخت ساختمان ها و سایر سازه های فیزیکی است. آثار معماری، به صورت مادی ساختمان. معماری اغلب به عنوان نمادهای فرهنگی و به عنوان آثار هنری تلقی می شود. فعالیت طراحی معمار از سطح کلان به سطح خرد.

خدمات معماری ما انواع مختلفی دارد مانند، تحلیل استراتژیک پروژه، مطالعه امکان سنجی پروژه، پیشنهاد چشم انداز، تجزیه و تحلیل سایت، مطالعه زمینه، طراحی معماری، نقشه های MEP، طراحی سازه، تحقیق و انتخاب مواد، اسناد مناقصه، هزینه یابی پروژه ها، GFC’S، نظارت بر ساخت و ساز، نقشه کشی و غیره. معماری به عنوان اولین معمار واجد شرایط شهر می باشد.

اودایپور مکانی بسیار زیبا با گرایش های طراحی معماری آینده است. شرکت ما جایگاه خوبی در بازار به دست آورده است. شرکت ما خدمات خوبی ارائه می دهد و تیم طراحی ما بسیار حرفه ای و خوب است. ما خانه شما را بسیار زیبا و شگفت انگیز می سازیم.

یک سبک معماری با ویژگی هایی مشخص می شود که یک ساختمان یا سازه دیگر را قابل توجه یا از نظر تاریخی قابل شناسایی می کند. یک سبک ممکن است شامل عناصری مانند فرم، روش ساخت و ویژگی منطقه ای باشد. ستون‌ها دارای طرح‌های گل نیلوفر آبی هستند و نمادهایی مانند خورشید کرکس و دیسک اغلب بالای ورودی قرار می‌گیرند، همراه با نوعی کتیبه.

مطلب پیشنهادی
ثبت ملی مکانهای تاریخی – خانه دیوید سایم – سیکامور، ایلینوی – معماری تاریخی

معماران انواع ساختمان ها را طراحی می کنند. قبل از ساخت یک ساختمان، یک معمار باید نقشه ساختمان را ترسیم کند. مدل های مطالعه خشن را می توان به سرعت با استفاده از مقوا، بلوک های چوبی، پلی استایرن، فوم، تخته های فوم و مواد دیگر ساخت. چنین مدل هایی ابزار طراحی کارآمدی برای درک سه بعدی سازه، فضا یا فرم هستند که توسط معماران، طراحان داخلی و طراحان نمایشگاه استفاده می شود.

از لحاظ تاریخی، مدل‌های معماری با استفاده از موادی مانند چوب بالسا، کارت، چوب باس و دیگر انواع چوب ایجاد شده‌اند، در حالی که مدل‌های معماری مدرن که این روزها استفاده می‌شوند بیشتر از موادی مانند پلاستیک، کامپوزیت چوب/پلاستیک، ترکیبات اورتان، تخته فوم و موارد مشابه استفاده می‌کنند.

ارتباط با معماری
دفتر بمبئی: B-23، طبقه 2، مرکز داتانی، بالای شیرینی جین، کاندیوالی (شرق)، بمبئی – 400101
دفتر اودایپور: – 120، طبقه همکف، مجتمع لودا، کورت چوراها، اودایپور 313001 (راج.)
با ما تماس بگیرید: – 9414166959-91
سایت اینترنتی: – http://www.kapiljainarchitects.com/
پست الکترونیک: – kapiljainarchitects@gmail.com

Source by Kapil Jain

The post بهترین معمار در اودایپور appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.