مزایا و معایب استفاده از لپ تاپ با صفحه کلید با نور پس زمینه

شاید یکی از دست کم گرفته‌شده‌ترین ویژگی‌های لپ‌تاپ‌های سطح بالا، صفحه‌کلید LED با نور پس‌زمینه باشد. برخی از افراد هستند که بدون آن لپ تاپ نمی خرند و برخی دیگر حتی از وجود آن به عنوان یک ویژگی اطلاعی ندارند. ما به بررسی مزایا و معایب داشتن لپ تاپ با این نوع صفحه کلید می پردازیم تا بتوانید خودتان تصمیم بگیرید.

نکات مثبت: دلایل حمایت از استفاده از لپ تاپ با صفحه کلید روشن

1. واضح ترین دلیل: می توانید از لپ تاپ خود در تاریکی استفاده کنید!

بسیاری از مردم نمی توانند بدون نگاه کردن به کلیدها تایپ کنند، و اگر اغلب شب ها خود را روی لپ تاپ خود در رختخواب می بینید (با چراغ ها خاموش)، داشتن یک صفحه کلید روشن می تواند کمک بزرگی باشد.

2. وقتی صفحه کلیدی با نور پس زمینه دارید، احتمالاً از رایانه بهتری استفاده می کنید.

یکی دیگر از دلایل خوب برای داشتن یک لپ تاپ دارای صفحه کلید با نور پس زمینه این است که احتمالاً وقتی صفحه کلید دارای نور پس زمینه دارید از رایانه بهتری استفاده می کنید. این مزیت اضافی را از داشتن اجزای دیگری که “بالا” یا “عملکرد بالا” در نظر گرفته می شوند را ارائه می دهد، که مطمئناً از اشتباه خرید رایانه ای که کند کار می کند و با بازی ها عملکرد خوبی ندارد محافظت می کند (اگر به آن علاقه دارم)..

3. به نظر جالب می رسد.

و سپس این واقعیت وجود دارد که داشتن یک صفحه کلید روشن از نظر زیبایی شناختی دلپذیر است. این مهم است زیرا باعث می شود احساس خوبی در مورد خرید خود داشته باشید و شاید به شما امکان می دهد از هر کاری که در رایانه انجام می دهید لذت بیشتری ببرید. پس از در نظر گرفتن این موضوع، داشتن لپ تاپی که دارای صفحه کلید دارای نور پس زمینه است معقول به نظر می رسد.

مطلب پیشنهادی
شارژر باتری لپ تاپ

اما این جنبه خوب لپ تاپ های دارای صفحه کلید روشن است. یک جنبه منفی نیز وجود دارد. در اینجا برخی از جنبه های منفی بحث می شود.

معایب: نکاتی در مورد خرید لپ تاپ با صفحه کلید با نور پس زمینه

1. آنها اغلب گران تر هستند.

اگر لپ‌تاپی می‌خرید که به خوبی کار کند و مقرون به صرفه باشد، ممکن است متوجه شوید که این لپ‌تاپ‌ها اغلب گران‌تر هستند. این به وضوح چیز بدی است. این می تواند دلیل کافی برای اجتناب از خرید آن باشد.

2. از باتری بیشتری استفاده می کنند.

اگر همیشه از لپ‌تاپ خود به برق استفاده می‌کنید خوب است، اما اگر زیاد سفر می‌کنید و انتظار دارید که اغلب از باتری استفاده کنید، ممکن است زمان استفاده محدودی داشته باشید.

3. شما به سادگی به آن نیاز ندارید.

آخرین دلیل قانونی برای اجتناب از خرید لپ تاپی که دارای چنین صفحه کلیدی است این است که شما به سادگی به آن نیاز ندارید. همه باید این نکته را بسیار با دقت در نظر بگیرند، زیرا می تواند دلیلی برای دوری از این رایانه ها باشد. ممکن است بهتر باشد که پول را برای سایر ویژگی هایی که برای شما مفیدتر هستند خرج کنید. داشتن یک لپ تاپ با صفحه کلید دارای نور پس زمینه

پس همین است. اینها معایب و مزایای خرید لپ تاپ دارای صفحه کلید دارای نور پس زمینه است. مطمئناً برای همه ما ایده آل نیست، اما قطعاً برای برخی خوب است. بنابراین، در مورد دلایل ذکر شده در بالا با جدیت فکر کنید. امیدواریم اطلاعات حرفه ای و منفی که در اینجا برای شما آورده شده است به روند تصمیم گیری نهایی شما کمک زیادی کند.

مطلب پیشنهادی
چگونه یک کیف لپ تاپ مد روز انتخاب کنیمSource by Dexter Matthews

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.