چگونه بهترین لپ تاپ گیمینگ را برای خود انتخاب کنید

اگر می خواهید بهترین لپ تاپ گیمینگ را پیدا کنید، چند نکته اساسی وجود دارد که باید بدانید. هنگام خرید لپ تاپ گیمینگ، ابتدا باید نیازهای خود را بدانید. ممکن است مدتی طول بکشد زیرا نیاز به مطالعه دقیق در مورد چند ویژگی دارد. شکی نیست که لپ‌تاپ‌های گیمینگ جانوری متفاوت از لپ‌تاپ‌های استانداردی هستند که تاکنون دیده‌اید. اگر می‌خواهید چند بازی محبوب مانند Grand Theft Auto V، The Witcher 4، Call of Duty: Advanced Warfare، Dirt: Showdown و Assassin’s Creed را بازی کنید، پیدا کردن بهترین لپ‌تاپ گیمینگ ضروری است.

چیزهایی که باید بدانید

زمانی که به دنبال بهترین لپ تاپ مورد استفاده برای بازی هستید، می توان عواملی را در نظر گرفت. بهترین لپ‌تاپی که می‌خواهید بخرید به بودجه، سبک زندگی و بازی‌هایی که می‌خواهید انجام دهید بستگی دارد. برای کمک به شما در یافتن بهترین لپ تاپ، می توانید نکات و توصیه های ما را در زیر دنبال کنید.

لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی را انتخاب نکنید

اطمینان حاصل کنید که از نمایشگرهای لمسی خودداری کنید. درست است که لپ‌تاپ‌های صفحه لمسی مزایای بیشتری دارند، اما گران‌تر هم هستند. اگر طراح نیستید، پس نیازی به خرید لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی نیست.

صفحه کلید را بررسی کنید

هنگام خرید لپ تاپ مخصوص بازی، مهم است که صفحه کلید را بررسی کنید. یک لپ تاپ گیمینگ خوب باید دارای صفحه کلیدی باشد که راحت باشد. قبل از خرید ابتدا صفحه کلید را امتحان کنید.

لپ تاپ را برای عناوین ارزان قیمت انتخاب نکنید

به راحتی می توان لپ تاپ هایی را پیدا کرد که بتوان از آنها برای بازی برخی از عناوین پایین رده مانند Candy Crush یا World of Warcraft استفاده کرد. با این حال، اگر به لپ‌تاپی نیاز دارید که بتوان از آن برای اجرای برخی بازی‌ها مانند The Witcher 4 و Grand Theft Auto V استفاده کرد، باید از این لپ‌تاپ‌ها اجتناب کرد.

مطلب پیشنهادی
سبک زندگی با لپ تاپ

اندازه صفحه نمایش را بررسی کنید

اندازه صفحه نمایش عامل مهمی است که هنگام خرید یک لپ تاپ گیمینگ جدید نیز باید آن را بررسی کنید. با انتخاب صفحه نمایش بزرگتر، می توانید انتظار تجربه بهتری از دید را داشته باشید. لپ تاپ های 17 اینچی قدرتمندتر هستند، اما کمتر قابل حمل هستند. اگر به یک لپ تاپ مخصوص بازی نیاز دارید که حمل آن آسان باشد، لپ تاپ 13 یا 14 اینچی انتخاب بهتری است.

ذخیره سازی حالت جامد را انتخاب کنید

سرمایه گذاری روی یک SSD برای بارگذاری سریعتر و نصب بازی ایده خوبی است. با انتخاب یک SSD، به شما اجازه می دهد تا برنامه ها را فورا راه اندازی کنید. تنها نقطه ضعف این است که برچسب قیمت بسیار گران تر از هارد دیسک های سنتی است.

با خواندن نکات ما، امیدواریم که بتوانید در زمان جستجوی بهترین لپ تاپ گیمینگ در وقت خود صرفه جویی کنید. به سادگی بهترین لپ تاپ را با توجه به عملکرد مورد نظر خود و همچنین بودجه خود انتخاب کنید.Source by Jonathan Nash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.